DWÓR NIEMIERZYCE
Niemierzyce 6,
62-066 Granowo
tel: 605 496 634

GODZINY OTWARCIA

wtorek 08:00–19:00
środa 08:00–19:00
czwartek 08:00–19:00
piątek 08:00–19:00
sobota 08:00–19:00
niedziela 13:00–18:00
poniedziałek 08:00–19:00

top

Kilka
słów o nas

Dwór Niemierzyce to niezwykła przestrzeń oddalona zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum miasta Poznania, gdzie w malowniczej okolicy, z dala od miejskiego szumu i zgiełku zorganizujecie przyjęcie weselne Waszych marzeń.

Profesjonalna obsługa, wyśmienita kuchnia i świetna zabawa to wszystko możemy Wam zagwarantować. Wesele, jakie przygotujecie w murach naszego obiektu z pewnością na długi czas pozostanie w pamięci wszystkich zaproszonych gości.

Dworek oferuje dwie sale bankietowe, pozwalające na zaplanowanie uroczystości na maksymalnie 140 osób. Elegancko zaaranżowane wnętrza, w ciepłych barwach tworzą wyjątkową oprawę wesela, ale także innych imprez okolicznościowych. Biesiadnicy mogą zasiąść zarówno przy okrągłych, jak i prostokątnych stołach.

Obiekt posiada także własne zaplecze hotelowe. W komfortowych i przestronnych pokojach, wyposażonych w łazienkę możemy zapewnić 32 miejsca noclegowe.

Menu przygotowywane przez doświadczonych kucharzy, z pewnością przypadnie do gustu wszystkim gościom, nawet tym najbardziej wymagającym. W naszej ofercie znajdziecie zarówno pyszne dania kuchni polskiej, jak również międzynarodowe przysmaki. Pozostajemy otwarci na indywidualne preferencje kulinarne Par Młodych, dostosowując menu weselne do ich potrzeb i wymagań.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy także urokliwy ogród z miejscem do odpoczynku i rozmowy, z którego bardzo chętnie korzystają weselnicy w przerwie od tanecznych zabaw na parkiecie.

Historia
Dworku Niemierzyce

Koniec XIX wieku

Historia pałacu zaczyna się pod koniec XIX wieku. W Niemierzycach mieszkali Działyńscy, a Czartoryscy traktowali go jako dworek myśliwski.

Okres przedwojenny

Dworek był sukcesywnie rozbudowywany, jego rozkwit to okres przedwojenny. Ostatnim prywatnym właścicielem był Władysław Szymański z Poznania, który kupił majątek dla swojego 19-letniego wówczas syna Leona.

Okres powojenny
Po II wojnie światowej dworek został znacjonalizowany.
Od Skarbu Państwa nieruchomość kupiła Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna
Left Parallax Background Element

Serdecznie zapraszamy